Torba podręczna

Podręczna bo możesz jej użyć na wyjazd na weekend, krótką delegację lub na zajęcia sportowe.
Przypomina silny charakter starych toreb podróżnych, w stylu vintage i rustykalnym, bez uszczerbku dla nowoczesnej funkcjonalności.
Wykonana ręcznie z 2 do 3 rodzajów skór garbowanych roślinnie.
Lekka i elastyczna, a jednocześnie zapewniająca niesamowitą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Zapinane na zamek przegródki z każdej strony zapewniają doskonałą izolację między tym, co pakujesz, a innymi przedmiotami.
Skóra: skóra kozia to specjalny materiał do pracy i dlatego jest używany do naszych toreb podróżnych; jest lżejsza i bardziej elastyczna w porównaniu do innych rodzajów skóry, jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne, a z wiekiem i używaniem nabierają dystyngowanego wyglądu.
Proces: Nasze torby są produkowane w Indiach. Zakłady rzemieślników nadal używają technologii opracowanej przez lata doświadczeń.
Skóry są indywidualnie wybierane, garbowane ręcznie, zanim zostaną skierowane do wykonania torby wg zaprojektowanego projektu. Torby następnie są olejowane aby uzyskać złoty lub brązowy kolor, wygląd rutykalny i żywotność. Ten proces lokalnego pozyskiwania i wytwarzania, a także unikania pośredników między nami a naszymi klientami, pozwala nam wyceniać nasze produkty na podstawie ich rzeczywistej wartości rynkowej